» » Монструм (2018)
Монструм (2018)

Монструм (2018)

0
Монструм (2018)
Важким та неспокійним видалось царювання Чунджона, правителя чосонского королівства. Країною ходить чума, вбивши вже багатьох підданих Чунджона. Наразі по всій землі ширяться чутки про якогось монстра, який нишпорить королівством, годуючись людьми. Люди нажахані, починається паніка. Король 22 роки свого правління відмахувався від чуток про Монструма, вважаючи їх неправдивими, проте, не може далі ігнорувати ці чутки, оскільки люди дійсно гинуть. Ніхто не може описати Монструма, бо живих після зустрічі з ним не лишається. Навіть якщо він не роздер людину на шмаття, нещасного невдовзі спіткає смертельна хвороба.
Правителю доведеться провести власне розслідування, щоб взнати, що відбувається, та заспокоїти людей. Король припускає, що ніякого монстра не існує, а чутки – це вміла, зухвала та підступна схема прем’єр-міністра Сіма Ву, ласого до влади.
Чунджон споряджає із місією свого генерала Юн К’юма, для якого це чудовий шанс довести свою відданість та повернути чесне ім’я. Генерал має провести розслідування і розправитись з тим чи тими, хто вбиває підданих короля. Юн К’юм формує невелику команду зі свого товариша, який є його правою рукою, та прийомної дочки М’юнг. Із собою вони беруть загін солдат та селян.


Страна: Корея Южная
Год: 2018
Жанр: Боевики / Ужасы / Фэнтези / Новинки / Фильмы 2018 года / Зарубежные фильмы
Качество: HDRip
Продолжительность: 105 мин. / 01:45
Режиссер: Хо Джон-хо
В ролях: Ким Мён-мин, Ким Ин-гвон, Хери, Чхве У-щик, Пак Сон-ун, Ли Гён-ён, Пак Хи-сун, Ли До-гён, Ли Гю-бок, Хан Со-ён

фильм Монструм (2018) 2018 смотреть онлайн в хорошем качестве HD

  • Смотреть онлайн

Вместе с фильмом Монструм (2018) смотрят онлайн бесплатно:

15-11-2018, 03:48
  • Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Вхід / Реєстрація