Без единой улики (1988) смотреть онлайн фильм бесплатно в хорошем качестве
» » Без единой улики (1988)
Без единой улики (1988)

Без единой улики (1988)

1
Без единой улики (1988) смотреть онлайн
Одного разу, приблизно за дев'ять років до описуваних у фільмі подій, доктор Ватсон лікував інспектора Скотланд Ярду. Говорив він з пацієнтом не тільки про його хвороби, а й про його роботі, і, вислухавши факти одного дуже заплутаної справи про вбивство і зіставивши їх, допоміг знайти вбивцю.

У той час Ватсон чекав призначення в штат одного дуже консервативного медичного коледжу, керівництво якого не схвалило б його дедуктивний хобі, тому він приписав розкриття злочину вигаданій особі, неіснуючому детективу - Шерлоку Холмсу.

Посади Ватсон так і не отримав, а Скотланд Ярд не забував про нього і його таємничого друга-детектива, постійно звертаючись до їх (точніше, до його - Ватсона) допомоги в розкритті злочинів. На дозвіллі ж Ватсон став писати детективні розповіді про нібито їх з Холмсом пригодах, які охоче публікував журнал «Стренд». І ось настав момент, коли захоплена публіка зажадала пред'явити їй живого Шерлока Холмса.

Ватсону не залишалося нічого іншого, як найняти актора Реджинальда Кінкейда для виконання ролі великого сищика, який розкриває всі злочини, які насправді розкривав сам Ватсон. Сам же доктор тепер був при живому генії кимось на кшталт помічника. Тиражі «Стренд» росли, популярність і слава Шерлока Холмса множилася з кожним днем, але вся біда була в тому, що Реджинальд Кинкейд був не тільки бездарним актором, але, на противагу своєму амплуа - Холмсу, страшним бабієм, алкоголіком і пихатим бовдуром, що не здатним навіть на саме елементарне умовивід.


Страна: Великобритания
Год: 1988
Оригинальное название: Without a Clue
Жанр: Детективы / Комедии / Криминал
Качество: HDRip
Продолжительность: 107 мин. / 01:47
Режиссер: Том Эберхардт
В ролях: Майкл Кейн, Бен Кингсли, Джеффри Джонс, Лизетт Энтони, Пол Фримен, Найджел Девенпорт, Пэт Кин, Питер Кук, Тим Киллик, Мэттью Сэвадж

фильм Без единой улики (1988) смотреть онлайн в хорошем качестве HD

  • Смотреть онлайн

Вместе с фильмом Без единой улики (1988) смотрят онлайн бесплатно:

13-10-2018, 01:29
  • Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Заработай на комментариях / Правообладателям / Вхід / Реєстрація