» » 25-й пассажир (2017)
25-й пассажир (2017)

25-й пассажир (2017)

0
25-й пассажир (2017)
Підкорення Марсу було давньою мрією людства. Червона планета, сусід Землі, завжди вважалася найбільш ймовірним кандидатом у носії розумного життя в Сонячній Системі. Багато років вчені вважали загадкові канали на Марсі слідами розумного життя. На користь цієї теорії також говорили наявність атмосфери та льодових шапок. На початку XXI сторіччя Марс став найбільш дослідженою планетою у Сонячній Системі. Й багатьма вченими він вважався прийнятним для колонізації.
Нарешті NASA вдалося знайти на Марсі рідку воду. Проте, контакт з планетою було втрачено через зміни в атмосфері. Минуло шість років, і на Червону Планету відправляється космічний корабель з людьми на борту. Місію споряджає підприємець Майкл Макміллан, причому одне з місць на борту зарезервоване для звичайної людини, яка бажає вчинити дещо надзвичайне. Такою особою стає Фейт, пересічна, на перший погляд, британська жінка. Вона марила космосом із дитинства й захоплювалась Хелен Шарман, першою британською жінкою-астронавтом. Однак, щоб здійснити свою мрію, Фейт доведеться залишити позаду своє спокійне та виважене життя, оскільки це білет в один бік. Чи зважиться Фейт на цей крок і чи не пошкодує про нього згодом?


Страна: Великобритания
Год: 2017
Жанр: Драмы / Фантастические / Фильмы 2017 года / Зарубежные фильмы
Качество: HDRip
Продолжительность: 84 мин. / 01:24
Режиссер: Николас Эгнью
В ролях: Кейт Эшфилд, Николас Бэнкс, Daniel Brennan, Madeleine Cooke, Hannah Dickinson, Stacey Evans, Клер Феттараппа, Samantha Frost, Allie Kaufman, Стивен Ллойд

фильм 25-й пассажир (2017) 2017 смотреть онлайн в хорошем качестве HD

  • Смотреть онлайн

Вместе с фильмом 25-й пассажир (2017) смотрят онлайн бесплатно:

15-11-2018, 19:31
  • Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Вхід / Реєстрація