Бешеные скачки (2005) смотреть онлайн фильм бесплатно в хорошем качестве
» » Бешеные скачки (2005)
Бешеные скачки (2005)

Бешеные скачки (2005)

0
Бешеные скачки (2005) смотреть онлайн
Наша історія починається з того, що маленьке лоша зебри, яке виступає на арені бродячого цирку, випадковим чином випадає з фургона циркачів і виявляється зовсім одне у чистому полі в моторошну грозу. Його підбирає фермер з Кенткуккі на ім'я Ноллан, який незабаром приймає рішення залишити жеребця в своїй стайні заради своєї дочки Ченнінг. На жаль, доля у тварини склалася далеко не найкращим чином: він рано втратив батьків. Багато років Страйпс - а саме так назвали жеребця, - був упевнений, що він народжений для кінських скачок.

І ось, через деякий час лоша зебри Страйпс вирішує втілити свою мрію в реальність, переступивши через себе і зробивши найважливіший вибір у своєму житті. У тренуваннях йому починає допомагати дочка фермера, яка з дитинства мріяла стати жокеєм.

І ось настає кульмінаційний момент: натренований жеребець виходить на престижні змагання, що проходять в рідному штаті Кентуккі. Але чи допустять зебру до кінних стрибків, та чи вдасться втілити мрію доньки фермера?


Страна: США
Год: 2005
Оригинальное название: Racing Stripes
Жанр: Драмы / Комедии / Приключения / Семейные / Спортивные
Качество: HDRip
Продолжительность: 102 мин. / 01:42
Режиссер: Фредерик Ду Чау
В ролях: Брюс Гринвуд, Хайден Панеттьери, Каспар Пойк, Гари Баллок, Уэнди Мэлик, М. Эммет Уолш, Танди Пурен, Морн Виссер, Доун Мэтьюз, Мэтт Штерн

фильм Бешеные скачки (2005) смотреть онлайн в хорошем качестве HD

  • Смотреть онлайн

Вместе с фильмом Бешеные скачки (2005) смотрят онлайн бесплатно:

28-10-2018, 18:44
  • Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Заработай на комментариях / Правообладателям / Вхід / Реєстрація