» » Пришельцы в доме (2018)
Пришельцы в доме (2018)

Пришельцы в доме (2018)

0
Пришельцы в доме (2018)
Луїс ріс самотньою дитиною. Матері в нього немає, а батько – дуже зайнята людина. Він – уфологіст, схиблений на ідеї довести всьому світові існування прибульців. Життя хлопця важко назвати нормальним чи подай прийнятним.
12-річний Луїс сам стомився від батькових ідей і абсолютно в них не вірить. Яким же було його здивування, коли одного дня просто біля їх з батьком будинку приземлився, а точніше поламався космічний корабель. Всередині було троє незграбних істот, які нічим не нагадували людей. Мог, Наг і Вабо – симпатичні зелені прибульці с антенами на головах і непарним числом очей, негайно потребували допомоги.
Спочатку Луїс має намір розповісти все батькові та швидко розуміє, що це погана ідея. Краще, що він може зробити для своїх нових друзів – розібратися, в чому причина аварії корабля, відремонтувати його та допомогти прибульцям повернутися додому.
Ситуація ускладнюється проблемами хлопця у школі. Завуч вважає, що Луїс не приділяє достатньої уваги навчанню, а батько в свою чергу не приділяє уваги сину. Отже, Луїсу краще буде у закритій школі. Хлопець не має ніякого бажання вчитися у новій школі та серйозно починає розглядати можливість відправитись з Могом, Нагом і Вабо на їхню рідну планету.


Страна: Германия, Люксембург, Дания
Год: 2018
Жанр: Комедии / Мультфильмы / Приключения / Семейные / Фантастические / Новинки / Фильмы 2018 года / Зарубежные фильмы
Качество: HDRip
Продолжительность: 86 мин. / 01:26
Режиссер: Кристоф Лауэнштайн, Вольфганг Лауэнштайн, Шон МакКормак
В ролях: Каллум Малони, Дермот Магеннис, Йен Коппингер, Пол Тайлак, Люси Кэролан, Эйн Дэйли, Эйлин Митен, Саймон Тоул, Данна Дэвис, Сьюзи Пауэр

мультфильм Пришельцы в доме (2018) 2018 смотреть онлайн в хорошем качестве HD

  • Смотреть онлайн

Вместе с мультфильмом Пришельцы в доме (2018) смотрят онлайн бесплатно:

13-11-2018, 16:46
  • Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Вхід / Реєстрація