» » Да здравствует король Джулиан: Изгнанный 14 серия
Да здравствует король Джулиан: Изгнанный  14 серия

Да здравствует король Джулиан: Изгнанный 14 серия

0
Да здравствует король Джулиан: Изгнанный  14 серия
На тропічному острові Мадагаскар, де завжди панує літо, живе безліч екзотичних тварин. Особливо багато на острові лемурів. Вони щасливі під правлінням короля Джуліана, довгохвостого лемура. Джуліан XIII не те, щоб мудрий, але добрий та справедливий, хоча дещо егоцентричний. Але головне – він любить веселощі понад усе. Вечірки – це його фішка. Свій трон він отримав від дядечка, який зрікся, почувши лиховісне віщування: буцімто його мала з’їсти фоса.
Лемури жили собі та горя не знали, аж доки підступний Кото не змістив Джуліана з трону і не відправив його у вигнання. На щастя, король відправився у вигнання не один, а з вірними друзями – Морісом та Панчо. Джуліан недовго перебував у розпачі, адже він дуже позитивна особистість і сподівається, що хтось якимсь чином допоможе йому повернути втрачений трон. На шляху друзів трапиться багато небезпечних, а інколи й смішних перешкод.
Тим часом Кото править в королівстві залізною рукою, себто лапою, зробивши підданих своїми рабами, а невдоволених закривши у в’язниці. Такий стан речей не влаштовує життєрадісних лемурів і вони сподіваються на повернення їх позитивного та веселого короля. А деякі з них взагалі не збираються сидіти, склавши лапи.


Страна: США
Год: 2017
Жанр: Комедии / Мультфильмы / Приключения / Семейные / Фэнтези / Сериалы / Зарубежные сериалы / Фильмы 2017 года / Зарубежные фильмы
Качество:
Последняя серия онлайн: 13 серия
Продолжительность: -
Режиссер: Steve Evangelatos, Emmanuel Deligiannis, Джеймс Вуттон
В ролях: Дэнни Джейкобс, Энди Рихтер, Кевин Майкл Ричардсон, Джефф Беннетт, Индия де Бефорт, Джейби Бланк, Дебра Уилсон, Морис ЛаМарш, Дэвид Крамхолц, Дуайт Шульц

мультфильм сериал Да здравствует король Джулиан: Изгнанный 14 серия 2017 смотреть онлайн в хорошем качестве HD

  • Смотреть онлайн
Да здравствует король Джулиан: Изгнанный 1 сезон 13 серия

Вместе с мультфильмсериалом Да здравствует король Джулиан: Изгнанный 14 серия смотрят онлайн бесплатно:

20-11-2018, 06:46
  • Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Вхід / Реєстрація