» » Подопытные: Элитный отряд 17 серия
Подопытные: Элитный отряд  17 серия

Подопытные: Элитный отряд 17 серия

0
Подопытные: Элитный отряд  17 серия
Ця історія почалася тоді, коли Лео Дулі випадково знайшов у підвалі будинку свого вітчима Дональда Девенпорта секретну лабораторію. Виявляється, вітчим проводив експерименти, внаслідок яких йому вдалося наділити трьох підлітків надздібностями: Чейз володіє телекінезом та надзвичайним інтелектом, Адам – суперсилою та лазерним зором, Брі – надшвидкістю. Згодом Девенпорт створив Біонічну Академію, де біонічних солдатів навчали ставати біонічними супергероями.
Після низки подій Девенпорт розпустив Біонічну Академію, а підлітки створили власні команди супергероїв. На жаль, Чейз та Брі розлучені з Адамом та Лео. Брі та Чейз нині приписані до спеціального проекту – Елітного загону. До його складу також входять Каз, Олівер, Скайлер з «Могутніх медиків». Однойменна лікарня зруйнована суперзлодіями, і завданням Елітного загону стає знайти тих, хто це зробив. Виявляється, що за злочином стоять двоє шейпшифтерів, тобто людей, які можуть набувати будь-якої подоби. Розібравшись з лікарнею, вони мають на меті знищити Елітний загін.
Чейз та Брі добре знають один одного, проте, з Казом, Олівером та Скайлером вони раніше не співпрацювали. Чи зможуть вони ефективно діяти в одній команді?


Страна: США
Год: 2016
Жанр: Комедии / Приключения / Семейные / Фантастические / Сериалы / Зарубежные сериалы / Фильмы 2016 года / Зарубежные фильмы
Качество:
Последняя серия онлайн: 16 серия
Продолжительность: 30 мин.
Режиссер: Гай Дистад, Виктор Гонзалез, Хэл Спаркс
В ролях: Билли Ангер, Брэдли Стивен Перри, Джейк Шорт, Пэрис Берелс, Келли Бёрглунд, Майли Флэнеген, Джереми Кент Джексон, Энджелин Аппель, Хэл Спаркс, Элиша Хениг

сериал Подопытные: Элитный отряд 17 серия 2016 смотреть онлайн в хорошем качестве HD

  • Смотреть онлайн
Подопытные: Элитный отряд 1 сезон 16 серия

Вместе с сериалом Подопытные: Элитный отряд 17 серия смотрят онлайн бесплатно:

15-11-2018, 19:26
  • Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Вхід / Реєстрація