» » Мармеладный парень (2018)
Мармеладный парень (2018)

Мармеладный парень (2018)

0
Мармеладный парень (2018)
Мікі Койсикава – жвава, відкрита дівчина. Вона живе активним життям, багато спілкується, захоплюється тенісом, відвідує середню школу, підробляє у різних місцях, щоб мати власні кошти. Проте, несподівано все її життя летить шкереберть. Батьки оголошують дівчині, що збираються розлучатися, причому не просто так, а обмінятися партнерами з іншою парою, з якою вони заприятелювали у відпустці на Гаваях. Вони потребують підтримки та схвалення Мікі, проте дівчина шокована й не готова обговорювати це. Згодом, познайомившись з парою, вона неохоче погоджується з рішенням батьків.
Може, не останню роль у цьому рішенні зіграв симпатичний син другої пари, хлопець на їм`я Ю? Навряд, тому що на перший погляд Ю здався Мікі неприємним диваком. Його спроби шуткувати та розвеселити дівчину тільки дратували її.
Коли Мікі і Ю починають жити під одним дахом, Мікі звикає до його почуття гумору і все більше ним захоплюється. Вона називає його мармеладним хлопцем. Вони стають ліпшими друзями, проте, поступово їх відношення змінюються. Хлопець і дівчина відчувають взаємний потяг, однак, приховують його, не знаючи, як це буде сприйнято батьками, адже в їх очах Мікі і Ю – брат і сестра.


Страна: Япония
Год: 2018
Жанр: Мелодрамы / Новинки / Фильмы 2018 года / Зарубежные фильмы
Качество: HDRip
Продолжительность: 127 мин. / 02:07
Режиссер: Рюити Хироки
В ролях: Хинако Сакурай, Рё Ёсидзава, Рэи Дан, Нина Эндо, Кисэцу Фудзивара, Михо Накаяма, Таики Сато, Тэруносукэ Такэдзаи, Сёсукэ Танихара, Ясуфуми Тэраваки

фильм Мармеладный парень (2018) 2018 смотреть онлайн в хорошем качестве HD

  • Смотреть онлайн

Вместе с фильмом Мармеладный парень (2018) смотрят онлайн бесплатно:

13-11-2018, 23:40
  • Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Вхід / Реєстрація