» » Акварели 17 серия
Акварели  17 серия

Акварели 17 серия

0
Акварели  17 серия
Вже тривалий час товаришують дві сім’ї, Васильцових та Ясеневих. У Васильцових двоє дітей, Ігор та Настя. У Ясеневих – єдина дитина, син Дмитро. Сім’ї пов’язують спільні інтереси та справи. Діти також прив’язані один до одного. Все це нагадує сімейну ідилію. Проте, жодна людина, навіть близька, не може знати іншу людину досконально та передбачити її майбутні кроки. Ніхто із сімей не здогадується, які підступні плани виношує Михайло Васильцов. За спиною дружини він вже вивів кошти зі спільних рахунків і планує виїхати за кордон разом із коханкою та дочкою. На користь улюбленої дочки Насті він також склав заповіт. На жаль чи на щастя цим лиховісним планам не довелося здійснитись.
Виявляється, багато років Михайло плекав надії на близькість із Лілею Ясеневою, хоча вона ніколи не давала йому й натяку на можливість інтимних стосунків. Перед від'здом він наносить їй візит. Ліля пручається з усіх сил, але Михайлу немає справи до її почуттів. Відбиваючись від ґвалтівника, Ліля випадково вбиває його. Шокована смертю батька Настя потрапляє в аварію і втрачає пам’ять. Регіна Васильцова, дружина загиблого, приймає рішення зам’яти скандал і приховати від усіх те, що відбулося.
Ця трагедія розкручує низку подій, які змінять життя двох сімей назавжди.


Страна: Беларусь, Украина
Год: 2018
Жанр: Мелодрамы / Сериалы / Русские сериалы / Новинки / Фильмы 2018 года / Русские фильмы
Качество:
Последняя серия онлайн: 16 серия
Продолжительность: 45 мин.
Режиссер: Алексей Карелин
В ролях: Дарья Щербакова, Марина Могилевская, Илья Алексеев, Оксана Базилевич, Дмитрий Егоров, Игорь Денисов, Петр Баранчеев, Олег Алмазов, Зоя Антонова, Марта Голубева

сериал Акварели 17 серия 2018 смотреть онлайн в хорошем качестве HD

  • Смотреть онлайн
Акварели 1 сезон 16 серия

Вместе с сериалом Акварели 17 серия смотрят онлайн бесплатно:

15-11-2018, 21:09
  • Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Вхід / Реєстрація