» » Добро пожаловать в Мерси (2018)
Добро пожаловать в Мерси (2018)

Добро пожаловать в Мерси (2018)

0
Добро пожаловать в Мерси (2018)
Мати-одиначка на ім’я Маделін отримує звістку з рідного дому: її батько помирає. Разом із донькою Маделін вирушає до батьківського дому, що знаходиться у віддаленому селі в Латвії. Всупереч попередженню матері, по прибутті вона зупиняється у домі батька, вважаючи все сказане материнськими страхами, що не мають під собою ніякого підґрунтя.
Вночі Маделін переживає дивний і жахливий досвід, внаслідок чого на її руках з’являються стигмати. Місцевий священик вважає, що все мине і пропонує молодій жінці відпочити у монастирі. Проте, чорниці виявляються дуже неприязними до неї та поводяться так, наче вона ув’язнена, а не особа, яка потребує допомоги. Лише молода чорниця на ім’я Августа виявляє приязнь до Маделін, але, здається, вона приховує якийсь жахливий секрет.
Не дивлячись на перебування у монастирі та турботу чорниць, Маделін не стає краще, їй дедалі важче контролювати себе, а її психіка стає все більш вразливішою. Згодом виявляється, що Августа – єдина особа, якій Маделін може довіряти. Можливо, вона також єдина особа, здатна протистояти тим істотам, що вселилися у молоду жінку. Але Августі і Маделін знадобляться всі їх сили, знання та мужність, щоб запобігти перетворенню Маделін у жахливе створіння, що загрожує всьому людству.


Страна: США
Год: 2018
Жанр: Триллеры / Ужасы / Новинки / Фильмы 2018 года / Зарубежные фильмы
Качество: HDRip
Продолжительность: 103 мин. / 01:43
Режиссер: Томми Бертелсен
В ролях: Лили Ньюмарк, Эйлин Дейвис, Кристен Рулин, Toms Liepajnieks, Sophia Massa, Марта Тимофеева

фильм Добро пожаловать в Мерси (2018) 2018 смотреть онлайн в хорошем качестве HD

  • Смотреть онлайн

Вместе с фильмом Добро пожаловать в Мерси (2018) смотрят онлайн бесплатно:

14-11-2018, 14:13
  • Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Вхід / Реєстрація