» » Несерьёзный герой (2018)
Несерьёзный герой (2018)

Несерьёзный герой (2018)

0
Несерьёзный герой (2018)
Багатьом хотілося б потрапити в минуле. Побачити на власні очі, як жили люди, або навіть спробувати щось змінити. У Хао – заможній, пихатий молодий хлопець. Він обожнює техніку та захоплюється історичною реконструкцією відомих битв. Одного разу йому надається можливість побачити таку битву на власні очі та навіть взяти у ній учать – під час реконструкції одного з боїв хлопець впав з моста у річку та якимось невідомим чином потрапив у минуле, а саме – в часи Другої Світової, коли Японія здійснила напад на Китай. Його рятує китайська дівчина, і він не одразу розуміє, де опинився і що відбувається.
З того ж самого мосту потрапив у минуле й Мей Фен, аспірант-історик. Йому не пощастило, він одразу потрапив до японського полону. А японці, відчуваючи, що програють, не збираються добре поводитись із полоненими. Фен у силу своєї спеціальності добре розбирається в історичних подіях, але вважає, що потрапив у якесь реаліті-шоу. Невдовзі Фену пощастило втекти з полону.
Тим часом У Хао знайомиться з лідером партизанського загону і зустрічає Фена, в якому впізнає людину зі свого часу. Але дива на цьому не закінчуються: біля річки У Хао зустрічає радянського солдата, який втратив свій загін. Героям надається можливість вплинути на події, відомі їм з книжок і підручників.


Страна: Китай
Год: 2018
Жанр: Военные / Комедии / Фантастические / Новинки / Фильмы 2018 года / Зарубежные фильмы
Качество: HDRip
Продолжительность: 100 мин. / 01:40
Режиссер: Хань Цзе
В ролях: Хуан Сюань, Фань Мин, Ли Бинь, Чжан Синьюань

фильм Несерьёзный герой (2018) 2018 смотреть онлайн в хорошем качестве HD

  • Смотреть онлайн

Вместе с фильмом Несерьёзный герой (2018) смотрят онлайн бесплатно:

16-11-2018, 04:09
  • Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Вхід / Реєстрація